AKÇAABAT UĞUR DERSHANESİ

2011 - 2012 ÖSS’Yİ KAZANANLAR LİSTESİ

 

SAY2 ALANINDA KAZANANLAR 

ARİF SÜHEYL ÜÇÜNCÜ                        ODTÜ                                               ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.                         

HAKAN ŞAHİN                              GAZİ ÜNİV.                         TIP FAKÜLTESİ

SELİM ALTINDAŞ                                    BÜLENT ECEVİT ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ

UĞUR HOTAMAN                         ODOKUZ MAYIS               DİŞ HEKİMLİĞİ

MEHMET ALTUN                         M. KEMAL ÜNİV.             FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

HÜSEYİN KALAYCI                    M. KEMAL ÜNİV.             FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

M. SELİM SELİMOĞLU              HALİÇ ÜNİV.                      FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

MURATHAN ÇİKRIKCİ             DENİZ HARP OKULU      ELEKTRONİK VE HABER. MÜH.

İREM GEDİKLİ                             YILDIZ TEKNİK ÜNİV.   ENDÜSTRİ MÜH.

SEFA YETİM                                  KOCAELİ ÜNİV.                MEKATRONİK MÜH.

ZİKRULLAH ŞEN                          GAZİOSMANPAŞA ÜNİV.MEKATRONİK MÜH.

EMİNE TERZİ                                KARAELMAS ÜNİV.        ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

NESLİHAN KALYONCU             KTÜ                                      ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

BARIŞ TARAKÇI                          KTÜ                                      ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

FURKAN KAZAZ                          YILDIZ TEKNİK ÜNİV.   ELEKTRONİK VE HABER. MÜH.

YASİN KARA                                 GAZİANTEP ÜNİV.          ELEKTRONİK VE HABER. MÜH. İNG.

SAMET ÇOLAK                             ATATÜRK ÜNİV.              ELEKTRONİK VE HABER. MÜH.

KEREM AYDIN                             KTÜ                                       GEMİ İNŞ. VE GEMİ MAK. MÜH.

ALİ KÖLEMENOĞLU                 KTÜ                                       GEMİ İNŞ. VE GEMİ MAK. MÜH.

ORHAN OKUMUŞ                         YILDIZ TEKNİK ÜNİV.   BİLGİSAYAR MÜH.

MUHAMMET ŞEN                        ANKARA ÜNİV.                BİLGİSAYAR MÜH.

ÜMMET OCAK                              KTÜ                                      BİLGİSAYAR MÜH.

YASİN CÖMERT                           ATATÜRK ÜNİV.              BİLGİSAYAR MÜH.

ÜNAL ZAFER                                 CUMHURİYET ÜNİV.      BİLGİSAYAR MÜH.

BAHAR BAYRAKTAR                AĞRI İ. ÇEÇEN ÜNİV.     BİLGİSAYAR VE ÖĞR. TEKN. ÖĞR.

CELAL GÜLER                             KTÜ                                       MİMARLIK

ÖMER BOĞUŞLİ                           YILDIZ TEKNİK ÜNİV.   ŞEHİR VE PLANLAMA

EMİRCAN GÜNGÖR                   AVRASYA ÜNİV.              MİMARLIK

SÜLEYMAN KUMAŞ                   AVRASYA ÜNİV.              MİMARLIK

ŞEBNEM ŞENER                          KTÜ                                      İNŞAAT  MÜH.

MUHAMMET GEDİKLİ              KTÜ                                      İNŞAAT  MÜH.

EMRE ŞAHİN                                 BALIKESİR ÜNİV.                        İNŞAAT  MÜH.

RAMAZAN ALKİN                                   ATATÜRK ÜNİV.              İNŞAAT  MÜH.

AHMET ATAKAN KUDUN        GÜMÜŞHANE ÜNİV.        İNŞAAT  MÜH.

ALİ ÖZTÜRK                                  AVRASYA ÜNİV.              İNŞAAT  MÜH.

MUSTAFA DEMİR                                    ERZİNCAN ÜNİV.             İNŞAAT  MÜH.

ALEYNA KÜÇÜK                         ULUDAĞ ÜNİV.                 ÇEVRE  MÜH.

GÜLAY BİRİNCİ                           ATATÜRK ÜNİV.             ÇEVRE  MÜH.

OKAN KÖLEMEN                        RECEP T. E. RİZE ÜNİV. DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.

SÜMEYYE KARABACAK           ARTVİN ÜNİV.                  PEYZAJ MÜH.

FATİH AYDIN                               AKDENİZ ÜNİV.               UZAY BİLİMLERİ VE TEKNOL.

OGÜN AKÇAY                               KTÜ                                      JEOLEJİ MÜH.

DOĞAN BURAK YAVUZ            KTÜ                                      JEOLEJİ MÜH.

ELİF DURNA                                  KTÜ                                      JEOFİZİK MÜH.

YASEMİN SEBETCİ                     KTÜ                                      HEMŞİRELİK

ELİF BİRİNCİ                                KTÜ                                      HEMŞİRELİK

MİNE OFLUOĞLU                        KTÜ                                      HEMŞİRELİK

COŞKUN MUMCU                                    ORDU ÜNİV.                       HEMŞİRELİK

FATMA AKÇAY                            RECEP T. E. RİZE ÜNİV.            HEMŞİRELİK

BAHAR ALTUNTAŞ                     GİRNE A. ÜNİV.                HEMŞİRELİK %50 BURSLU

AYŞEGÜL GEDİKLİ                    GÜMÜŞHANE ÜNİV.        ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ

NURAY AYDOĞAN                      ONDOKUZ MAYIS ÜNİV.İSTATİSTİK

İNAYET OCAK                              KTÜ                                      İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR.

BÜLENT KAZANCI                      KTÜ                                      MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

ÖMER DEMİRCİ                           KTÜ                                      BİLGİSAYAR VE ÖĞRT. TEK. ÖĞR.

FURKAN BALCI                           ULUDAĞ BALCI               MAKİNE MÜH.

KADİR BIYIKLI                            GÜMÜŞHANE ÜNİV.        HARİTA MÜH.

NURSENA ÇAKIR                        KTÜ                                      FEN BİLGİSİ ÖĞR.

SERHAT TOPAL                            GÜMÜŞHANE ÜNİV.        GIDA MÜH.

 

EMİNE LETİF                                GİRESUN ÜNİV.                HARİTA VE KADASTRO

OSMAN OKAN BULUT               GİRESUN ÜNİV.                HARİTA VE KADASTRO

İSLAM BURAK GEDİAĞAÇ      GÜMÜŞHANE ÜNİV.        LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK

EBRU ÇAĞLAR                            GÜMÜŞHANE ÜNİV.        LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK

ADİL BAYTAR                               GİRESUN ÜNİV.                RADYO VE TELEVİZYON TEKN.

MUSTAFA KEMAL ATA            KTÜ                                     ELEKTRİK

NAZMİ KERİM SU                                    G.OSMANPAŞA ÜNİV.     ELEKTRONİK  HABERLEŞME TEK.

ÜNAL BULUT                                ATATÜRK ÜNİV.              GAZ VE TESİSAT TEKNOLOJİSİ

EMRE BAYRAKTAR                   RECEP T. E. RİZE ÜNİV.            MAKİNE

FARUK ŞAHİN                              BAYBURT ÜNİV.              BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

ŞEREF TONBUL                           SÜLEYMAN D. ÜNİV.      İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

 

 

EA2 ALANINDA KAZANANLAR                           

M. ATAKAN KALYON                İSTANBUL ÜNİV.              HUKUK FAK.

MELİSA KALKIŞIM                     İSTANBUL AYDIN ÜNİV.           HUKUK FAK.

EBRU BOSTAN                              KTÜ                                      HUKUK FAK.

GİZEM AKKAYA                          ONDOKUZ MAYIS ÜNİV.REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANŞ.

ŞULE ÇİNEMRE                            KTÜ                                       REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANŞ.

AYLA KILIÇ                                   ANADOLU ÜNİV.              REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANŞ.

SEMANUR ŞARAZ                                   ODTÜ                                               SİYASET BİLİMİ KAMU YÖNETİMİ

FURKAN SAMET SALİHOĞLU            KTÜ                                      SINIF ÖĞR.

SERGEN BİRİNCİ                         GİRESUN ÜNİV.                SINIF ÖĞR.

SONAY CEBECİ                            RECEP T. E. RİZE ÜNİV.            SINIF ÖĞR.

ÇAĞLA DEMİRBAŞ                     ATATÜRK ÜNİV.              FELSEFE GRUBU ÖĞR.

SONNUR ŞENGÜN                                    KTÜ                                       KAMU YÖNETİMİ

ÖZLEM AYDIN                              KTÜ                                       KAMU YÖNETİMİ

YELİZ TOPAL                               KTÜ                                       KAMU YÖNETİMİ

NURSEL ÇAVUŞ                           KTÜ                                       KAMU YÖNETİMİ

AHMET ALTUNTAŞ                    ORDU ÜNİV.                       KAMU YÖNETİMİ

EMRA DEMİRCİ                           ORDU ÜNİV.                       KAMU YÖNETİMİ

BİRNAZ ALTUNTAŞ                    PAMUKKALE ÜNİV.       SİYASET BİLİMİ KAMU YÖNETİMİ

HASAN ACER                                GÜMÜŞHANE ÜNİV.        SİYASET BİLİMİ KAMU YÖNETİMİ

DOĞU KAAN KARABACAK     KTÜ                                       MALİYE

ABDULLAH ACER                                   DOKUZ EYLÜL ÜNİV.     İKTİSAT

GAMZE ÖZDEMİR                       KTÜ                                       İKTİSAT

AYŞENUR UZUN                           NEVŞEHİR ÜNİV.             İKTİSAT

ELİF YILMAZ                                GİRESUN ÜNİV.                İKTİSAT

NAGİHAN ERGÜN                                   KASTAMONU ÜNİV.        İKTİSAT

EMİNE BAYRAKTAR                 ESKİŞEHİR O. ÜNİV.       İŞLETME

TUĞBA YILMAZ                           KTÜ                                      İŞLETME

TEMEL ÖZTÜRK                          KTÜ                                      İŞLETME

DUYGU TOLİP                               ATATÜRK ÜNİV.              İŞLETME

KÜBRA ÇELENK                          RECEP T. E. RİZE ÜNİV.            İŞLETME

SAMET MUMCU                           RECEP T. E. RİZE ÜNİV.            İŞLETME

NESLİHAN KURUÇELİK                       ORDU ÜNİV.                       İŞLETME

İSMAİL AĞAN                               ORDU ÜNİV.                       İŞLETME

SEFANUR ÖZMEN                                    BAYBURT ÜNİV.               İŞLETME

MERVE AKAYDİN                                   ATATÜRK ÜNİV.              ULUSLARARASI İLİŞKİLER

MURAT KALAFAT                      GİRESUN ÜNİV.                ULUSLARARASI İLİŞKİLER

MERYEM KAHRİMAN               DOKUZ EYLÜL ÜNİV.     DENİZCİLİK İŞL. YÖNETİMİ

BERNA ERBAŞARAN                  ONDOKUZ MAYIS ÜNİV.FELSEFE

MERVE ÇOLAKOĞLU                KTÜ                                      SOSYOLOJİ

ÖZGE KOÇ                                      KTÜ                                      SOSYOLOJİ

OĞUZHAN ATALAR                    SAKARYA ÜNİV.              SOSYOLOJİ

ELİF KASAP                                  KTÜ                                      EKONOMETRİ

DURSUN ZAİM                              GİRESUN ÜNİV.                BANKACILIK VE FİNANS

MERVE AZAKLI                           KTÜ                                       ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END. İLİŞ.

 

FATİME YILDIZ                           KTÜ                                      İŞLETME YÖNETİMİ

MAKBULE GÜNER                      KTÜ                                      İŞLETME YÖNETİMİ

BİRŞAH GEDİKLİ                        RECEP T. E. RİZE ÜNİV.            İŞLETME YÖNETİMİ

MEVLAM AKGÜN                                   GÜMÜŞHANE ÜNİV.        İŞLETME YÖNETİMİ

ARZU ŞAHİN                                  GİRESUN ÜNİV.                İŞLETME YÖNETİMİ

EBRU KARABULUT                    KTÜ                                      MALİYE

ADEM SÜROL                               GİRESUN ÜNİV.                BANKACILIK VE SİGORTACILIK

NUSRET MİSİR                             GİRESUN ÜNİV.                BANKACILIK VE SİGORTACILIK

FATMA GÜNER                            GİRESUN ÜNİV.                BANKACILIK VE SİGORTACILIK

UĞUR YILDIRIM                          GİRESUN ÜNİV.                BANKACILIK VE SİGORTACILIK

FATİH ÖZTÜRK                            KTÜ                                      BANKACILIK VE SİGORTACILIK.

SİNEM TAMER                             KTÜ                                      MUHASEBE VE VERGİ UYG.

FATMA ÇELENK                         KTÜ                                      MUHASEBE VE VERGİ UYG.

HANİFE FINDIK                           KTÜ                                      MUHASEBE VE VERGİ UYG.

ZEKAİ AKSU                                 KTÜ                                      MUHASEBE VE VERGİ UYG.

MERT SERDAR                             KTÜ                                      MUHASEBE VE VERGİ UYG.

SELİN ŞAHİN                                 GİRESUN ÜNİV.                MUHASEBE VE VERGİ UYG.

ORHAN GÜNER                            GİRESUN ÜNİV.                MUHASEBE VE VERGİ UYG.

SALİH TİRGİL                               KTÜ                                      DIŞ TİCARET

GÜLNUR KARADAĞ                  ATATRÜK ÜNİV.              DIŞ TİCARET

ZEYNEP ÇANAKÇİ                      ATATRÜK ÜNİV.              DIŞ TİCARET

MESUT BAŞOCAK                                   RECEP T. E. RİZE ÜNİV.            DIŞ TİCARET

MEHMET BAŞOCAK                   ARTVİN ÜNİV.                  DIŞ TİCARET

NERMİN AKBAŞ                           BAYBURT ÜNİV.              DIŞ TİCARET

MERT AHMET ERDEMİR          ADNAN MEND. ÜNİV.     EMLAK VE EMLAK YÖNETİMİ

HATİCE DALKIRAN                   KASTAMONU ÜNİV.        TIBBİ TANITIM VE PAZARLAMA

EDA VARLIK                                 ORDU ÜNİV.                       İNSAN KAYNAKLARI

NERGİS ŞENTÜRK                      KTÜ ÜNİV.                          TURİZM VE SEYAHAT HİZ.

İBRAHİM M.MEHMETOĞLU    ONDOKUZ MAYIS ÜNİV.TURİZM VE OTEL İŞLT.

NESLİHAN BAYRAKTAR          GİRESUN ÜNİV.                TURİZM İŞLET. VE OTELCİLİK

MELEK USTA                                BARTIN ÜNİV.                   PEYZAJ VE SÜS BİTKİLERİ

ALİ OSMAN ÇAVUŞ                    KARABÜK ÜNİV.             ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA

MERVE ÖZÜREN                         M. KEMAL ÜNİV.             YEREL YÖNETİMLER

 

 

 

SÖZ2 ALANINDA KAZANANLAR                           

SEMRA İSAK                                 KTÜ                                       TÜRKÇE ÖĞR.

MUSTAFA U.OSMANOĞLU       KTÜ                                      ZİHİN ENGELLİLER ÖĞR.

MELTEM TAMER                         KTÜ                                      SOSYAL BİLGİLER ÖĞR.

ESMA SAR                                      GİRESUN ÜNİV.                SOSYAL BİLGİLER ÖĞR.

BAHADIR ARSLAN                      MARMARA ÜNİV.                        İLK. DİN KLT. VE AHLAK. BİL.ÖĞR.

ŞADİYE BEŞLİ                               RECEP T. E. RİZE ÜNİV.            İLK. DİN KLT. VE AHLAK. BİL.ÖĞR.

LEYLA GÖKÇEMEN                   ANKARA ÜNİV.                İLAHİYAT

ZEYNEP ÇAKIR                            KTÜ                                       İLAHİYAT

MUHAMMET BOZLAR               ATATÜRK ÜNİV.              İLAHİYAT

MERVE YILMAZ                          ŞIRNAK ÜNİV.                   İLAHİYAT

CANER AYDİLEK                                    ONDOKUZ MAYIS ÜNİV.COĞRAFYA

ÖZLEM SARAÇ                             KTÜ                                      TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

FİLİZ UZUN                                                KTÜ                                       TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

BARIŞ AYVAZ                               ATATÜRK ÜNİV.              TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

ELİF KÖSTERELİ                        KTÜ                                       GAZETECİLİK

MESUT BAYRAKTAR                 ATATÜRK ÜNİV.              HALKLA İLİŞKİLER

GÖKÇENUR KAHRİMAN          ATATÜRK ÜNİV.              HALKLA İLİŞKİLER

FURKAN PARLAYAN                 KASTAMONU ÜNİV.        HALKLA İLİŞKİLER VE REKLM.

OSMAN PEHLİVAN                     GÜMÜŞHANE ÜNİV.        HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

MUSTAFA MİSİR                          D. EYLÜL ÜNİV.               TARİH ÖĞRETMENLİĞİ

METİN AKKOL                             ONDOKUZ MAYIS                        SPOR YÖNETİCİLİĞİ

MİRAÇ AKPINAR                        ONDOKUZ MAYIS                        SPOR YÖNETİCİLİĞİ     

FURKAN BAŞ                                GAZİ ÜNİV.                        TARİH

GAMZE ZAVRAK                         KTÜ                                       TARİH

CEM SULTAN KAÇAĞAN         KAFKAS ÜNİV.                 TARİH

GÖKHAN ŞENER                          AKSARAY ÜNİV.              TARİH

FİRDES DOKSANOĞLU             ATATÜRK ÜNİV.              TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEK.

ZEHRA AYDIN                              ERZİNCAN ÜNİV.             TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEK.

MEHMET ŞAHİN                          ATATÜRK ÜNİV.              TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEK.

CANAN CÖMERT                         KTÜ                                      BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİS.

CANER İKİNCİ                             KTÜ                                      BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİS.

SEMA GÜNEY                               KTÜ                                      BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİS.

HAYRİ ÖZCAN                              KTÜ                                      BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİS.

SEHER SAMAST                           GİRESUN ÜNİV.                BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİS.

ESRA BALTA                                 GİRESUN ÜNİV.                BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİS.

YUNUS EMRE GÜNER               CELAL BAYAR ÜNİV.     BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİS.

MERVE ŞENGÜL                          ORDU ÜNİV.                       HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

AYŞEGÜL DEMİR                                    PAMUKKALE ÜNİV.       HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

DİLEK SEYİS                                 GİRESUN ÜNİV.                HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

KADRİYE SARI                             GİRESUN ÜNİV.                HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

ZÜLEYHA ŞAL                              GİRESUN ÜNİV.                HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

MERVE ÖZÜREN                         M. KEMAL ÜNİV.             YEREL YÖNETİMLER

TUĞBA AKÇAY                            ORDU ÜNİV.                       YEREL YÖNETİMLER

OGÜN ATMACA                           G.OSMANPAŞA ÜNİV.     YEREL YÖNETİMLER

ÖZNUR KOMAR                           G.OSMANPAŞA ÜNİV.     YEREL YÖNETİMLER

 

MERVE CİNEMRE                                   ANADOLU ÜNİV.              İLAHİYAT

DEVRAN ALIŞ                               ANADOLU ÜNİV.              HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

MUHAMMET EMİN BİRİNCİ    ANADOLU ÜNİV.              KAMU YÖNETİMİ

SEMANUR ATASOY                    ANADOLU ÜNİV.              İLAHİYAT

EBRU AKÇAY                               ANADOLU ÜNİV.              LABORANT VE VETERİNER SAĞ

SÜLEYMAN KALKIŞIM             ANADOLU ÜNİV.              TARİH A.Ö.

GİZEM BAYRAKTAR                 ANADOLU ÜNİV.              SOSYAL HİZMETLER

TUBA CİNEMRE                           ANADOLU ÜNİV.              İLAHİYAT

ÜMİT SEVİM                                  ANADOLU ÜNİV.              HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

EKREM ŞENTÜRK                      ANADOLU ÜNİV.              İŞLETME

 

 

UĞUR KAZANDIRIR.

TEL:0462 228 98 00 FAX:0 462 228 98 00

www.akcaabatugur.com